SIK SORULAN SORULAR
Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Sadece domain ve hosting ücretini her yıl ödersiniz. Domain ve hosting hizmetini firmamızdan veya belirtilen özelliklere sahip, dilediğiniz herhangi bir firmadan yapabilirsiniz.
Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?
Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.
Kurduğunuz siteyi istediğim kadar sitede kullanabilir miyim?
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Domain lisans değişikliği yapılabiliyor mu?
Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.
Kendi sunucumda veya başka yerden aldığım hosting paketinde barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Teslim süresi hakkında bilgi alabilir miyim?
Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkini gönderebiilriz. Eğer tarafımızdan kurulum talep ediliyorsa, 24-72 saat içerisinde talebiniz tamamlanmaktadır. Site içerik hazırlanması, slider çalışmaları, logo çalışması talep edilmesi halinde, süreç ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi teklif formunda iletilecekitr.
Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitli ödemelerde, ödeme kuruluşunun belirlediği vade farkı otomatik olarak eklenmektedir.
PAYPAL ile ödeme yapabilir miyim?
Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz. Ancak yurt dışında kurmayı planladığımız şirket üzerinden, yine yurt dışındaki müşterilerimizin PAYPAL ödeme imkanı önümüzdeki dönemlerde sağlanması hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Teknik Destek veriyor musunuz?
Yazılımlarımızı satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Ek modül ve düzenlemeler yapıyor musunuz?
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız. Talebiniz ardından teklifimizi sunmaktayız.
Geri iade imkanım bulunuyor mu?
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Web sitem Google'da çıkar mı?
Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.
Yazılım dosyaları açık kaynak kodlu mu?
Yazılımlarımız domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından hiç bir şekilde panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimiz bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır. Sadee ful lisans satışlarımızda tüm kodlar açık kaynak kod olur. Ful lisans fiyatları ayrıdır, web sitemizde sadece tek lisans fiyatlar ile ürün satılmaktadır. Ful lisans fiyatlar için web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeniz gerekmektedir.